Antyspam
BS Jarocin A1 2021
Informacje››    Kontakt››    Redakcja - jarocinska.pl››    Logo do pobrania››    Reklama - baza firm››    Regulamin - opis 1››    O serwisie››    Reklama - jarocinska.pl››    Kontakt››    Logo - Życie Gostynia››    Redakcja››    Reklama - baza firm››    Reklama - zpleszewa.pl››    Regulamin - opis 2››    Redakcja - zpleszewa.pl››    Reklama - baza firm››    Redakcja - rawicz24.pl››    Regulamin krzyżówki››    Materiały graficzne››    Praca w serwisie››    Kontakt››    Reklama - rawicz24.pl››    Regulamin konkursu 1500››    Kontakt››    Oferta reklamowa››    Reklama - baza firm››    Pomoc››    Logo - jarocinska.pl››    Redakcja - gostynska.pl››    Reklama - baza firm››    Kontakt››    Logo portalu krotoszynska.pl››    Reklama - gostynska.pl››    Redakcja - krotoszynska.pl››    Regulamin ››    Reklama - krotoszynska.pl››    Polityka prywatności››    Reklama - portal››    Reklama - portal››    Reklama››    Reklama - portal››    Kontakt››    Reklama - portal››    Reklama - portal››    Reklama - Gazeta Jarocińska››    Reklama - Życie Rawicza››    Reklama - Życie Pleszewa››    Reklama - Życie Gostynia››    Reklama - Gazeta Krotoszyńska››    Reklama - pakiety reklamowe››    Reklama - pakiety reklamowe››    Reklama - pakiety reklamowe››    Reklama - pakiety reklamowe››    Reklama - pakiety reklamowe››    Wieści Rolnicze››    Pobierz pliki - multimedia››    test››    Reklama - szczegóły››    Regulamin krzyżówki››    Regulamin Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera roku 2019››    Regulamin Plebiscytu na Super Słodziaka „Życia Gostynia”››    Regulamin Choinka 2020
program ELpunkty

O serwisie

A A A

Szanowni Państwo!

Jesteście na wyjątkowym, jedynym w swoim rodzaju portalu. To platforma kilku lokalnych serwisów, które są zintegrowane, a jednocześnie tworzą odrębne całości. Platformę tworzą serwisy: jarocinska.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl, zpleszewa.pl. Już wkrótce zmierzamy ją powiększyć.

 

› lokalnie

Każdy z naszych portali jest głęboko zakorzeniony w swoim środowisku lokalnym. Serwisy internetowe wywodzą się z tygodników lokalnych, które wydajemy od lat w każdym z powiatów. Są największymi i najchętniej czytanymi czasopismami w swoim regionie. Podobnie jest z portalami. Tworzą je najlepsi dziennikarze, którzy związani są z miejscem, o którym piszą.

› misja

Wszędzie, gdzie jesteśmy mamy ten sam cel: Działamy dla dobra wspólnego, dla społeczności lokalnej. Wspieramy każdego mieszkańca, pomagamy rozwiązywać życiowe problemy, wspieramy w walce z machiną urzędniczą, staramy się wykorzystywać rzetelnie funkcję kontrolną mediów. Jesteśmy tam, gdzie dzieje się coś ważnego, cieszymy się i pokazujemy sukcesy każdego mieszkańca i całej społeczności. Jesteśmy zawsze tam, gdzie TY!

› potęga lokalności

Południowa Oficyna Wydawnicza, która jest ''matką'' wszystkich portali i gazet, należy do z największych i najstarszych wydawnictw lokalnych nie tylko w Wielkopolsce, ale całym kraju.

› lokalnie i globalnie

Dzięki połączeniu lokalnych serwisów udało nam się stworzyć niezwykle atrakcyjną ofertę promocyjno-reklamową dla firm działających w sąsiadujących ze sobą powiatach: jarocińskim, gostyńskim, krotoszyńskim, pleszewskim i rawickim.

› o redakcji

Nasz zespół działa prężnie i dynamicznie. Staramy się pracować zgodnie z naszym hasłem i być „zawsze tam, gdzie TY”. Czekamy na każdy sygnał, informację, temat, którym możemy się zająć. Pracujemy przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

› reklama

Dzięki synergii lokalnych serwisów w jednej platformie udało nam się stworzyć niezwykle atrakcyjną ofertę promocyjno-reklamową dla firm działających w sąsiadujących ze sobą powiatach: jarocińskim, gostyńskim, krotoszyńskim, pleszewskim i rawickim. Informacja o Twojej firmie i jej reklama może być widoczna we wszystkich portalach jednocześnie lub tylko w jednym z nich.

Warto skorzystać z kilku proponowanych przez nas form promocji na zintegrowanej platformie: BAZA FIRM, BANERY REKLAMOWE, REKLAMA VIDEO, OGŁOSZENIA

Atutem reklamy w naszych serwisach, oprócz atrakcyjnych cen, jest forma ich przygotowania. W ramach publikacji wykonujemy m.in.: zdjęcia, autorskie wywiady, opracowanie materiałów video i audio, banery flash itp. Oczywiście zamówiona reklama może być tylko elementem całej kampanii.

Państwa potrzeby są analizowane - nie proponujemy zbędnej reklamy na wyrost. Liczy się efekt końcowy, a nie ilość odsłon. Liczy się wzrost sprzedaży, a nie butne hasła.